משפחת היינס

חגגנו את בת המצווה של בתנו בחוות עמק האלה. היה לנו כיף ומהנה! אווירה של מקום כל כך רגוע. שלמה היה שם כדי לעזור לנו בכל צעד של התכנון, כך שביום עצמו הכול רץ. כל כך אסיר תודה על כל החוויה. הבת שלנו רצתה מקום שונה מעט מכל החגיגות האחרות שבהן השתתפה. ובכל זאת הלוואי שהיא היתה מסכימה שיובאו לאוהל על גמל, אבל נצטרך לעזוב את זה למסיבה הבאה. אביו של שלמה אירח את הבנות בהפגנת אימונים לכלבים, שהיתה מפתיעה להפליא. הבנות היו מהופנטות. אז אם אתם מחפשים מקום כי הוא ארצי ושונה משאר, זה המקום.

משפחת היינס, מודיעין

רונית רוד
סוג אירוע: בת מצווה
תאריך אירוע: 15.6.17
תיאור ההמלצה: קיבלנו שירות נהדר, כל הצוות היה פשוט מדהים מההתחלה ועד הרגע האחרון של האירוע .הערב היה ממש למופת לא יכולנו לבקש ולקבל יותר מזה 
נעמה מרגלית
סוג אירוע: בת מצווה לנופת
תאריך אירוע: 2.12.15
תיאור ההמלצה: 
הי שלמה. היה פשוט מצויין!! מאד נהינו מהחווה ומהאוהל: זה הפך למקום קסום, נעים וחמים. היה טיפה צפוף לכמות האנשים שהגיעו אבל הסתדר והיה שווה בגלל האווירה המיוחדת של המקום. טיפלת בהכל בנועם, יעילות ומקצועיות רבה. ממש תענוג!! גם ישראל – הפגין יכולות , אדיבות וגמישות – וגם קיבלנו מחמאות על האוכל כך שנראה לי שהיה בסדר גמור. בקיצור , ב׳ה היה לנו אירוע מדהים אצלך בחווה . תודה על הכל!!
ליסה וריצ'רד אייזקס

חגגנו בר המצווה של הבן שלנו בחוות עמק איילון בינואר 2016. האירוע היה מאד מוצלח – אוכל נהדר, מוזיקה וDJ  נפלא ואווירה טובה מאד. בעלי המקום – האחים – שלמה ואביתר, מהפגישה הראשונה, היו מאד ידידותיים ותמיד ניסו לעזור ,לתכנן את האירוע ולהתגבר על בעיות. החווה לא כמו אולמי אירועים אחרים – זה מה שמשך אותנו למקום מלכתחילה, –  אבל זה גם דורש מהמשפחה אולי להיות יותר מעורב בתכנון מאשר במקומות אחרים. היו קשיים בדרך אבל תמיד ידענו שאנחנו מסוגלים לסמוך על שלמה ואביתר.

ממליצים בחום.

 

עירית ועופר

באוגוסט 2017 קיימנו בחוות עמק איילון אירוע בוקר משפחתי ואינטימי (כ50 איש כולל לא מעט ילדים). 
החווה ממוקמת במקום טוב באמצע הדרך בין תל אביב וירושלים.

הנוף הפתוח, השבילים, המדשאה ופינת החי צבעו את האירוע בגוון של חוויה בחיק הטבע.

מתחם האירועים, אוהל מונגולי עגול, מרווח וממוזג, השרה אווירה נעימה וידידותית.

אביתר תמך בנו לאורך כל הדרך עם המון רוח טובה, פתיחות ואכפתיות, ודאג לכל מה שנדרש ברוחב לב ובמחיר הוגן.

יצאנו כולנו בחוויה חיובית ובטעם טוב מהאירוע.

 

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים
רוצים להתייעץ? לחצו כאן ומלאו פרטיכם
לפרטים והזמנות מלא/י את הפרטים הבאים: