אירועים בטבע חוגגים רק באולמות של חוות עמק איילון הממוקמת בלב עמק איילון, בין טבע ירוק ורגוע בהפרדה מהרעש של העיר הגדולה. אז אם אתם עומדים בפני אירוע גדול, היכנסו לאתר, צרו עימנו קשר ואנו נפיק עבורכם אירוע בטבע בדיוק כמו שתמיד חלמתם עליו. מתחם אירוח אירועים בטבע מתאים לאירועים פרטיים ועסקיים.

הפקת אירועים בטבע נתפסת לרבים כאתגר שבסופו של דבר עלול לא להשתלם; אם בשל תנאי שטח לא סטנדרטיים, מזג אוויר שלא נמצא בשליטתנו ולוגיסטיקה ייחודית שאין בה צורך כאשר מתכננים אירוע באולם למשל. מצד שני, ברור שהמאמץ משתלם בסופו של דבר. תארו לכם את עצמכם צועדים יחדיו אל חופה המחכה לכם בלב נווה מדבר רחוק מהרעש וההמולה של מרכז הארץ, כשריח הטבע באפכם ורוח קלילה נושבת בשיערכם.. האם לא מדובר בחלום שמתגשם? אצלנו בחוות עמק איילון – זה אפשרי!

אירועים בטבע – לכולם!

נשאלת השאלה לאילו אירועים יכול להתאים הטבע? התשובה, ממש כאן! הנה כמה מהאירועים שניתן לתכנן בחיק הטבע:

  • בר\בת מצווה – אם מאסתם באולמות גראנדיוזים ומוגזמים, בואו להעניק לילד\ה שלכם חוויה ייחודית לרגל המעבר לגיל ההתבגרות.
  • אירועי חברה וימי גיבוש – הגיע הזמן לטקס חלוקת המצטיינים בחברה שלכם? רוצים לחגוג עם כל החבר'ה מהמשרד ומתחשק לכם לצאת קצת מהאווירה הרצינית והרשמית של מקום העבודה? בואו להעביר את החגיגות לחיק הטבע!
  • חתונות – מי לא חלם על חתונה ייחודית השוברת את המוסכמות של חתונות כיום, אך עדיין מצליחה לשמור על אלגנטיות? זה הזמן להגשים את החלום ולתכנן חתונה שהקרובים שלכם יזכרו לעוד זמן רב.
  • חינות, ימי הולדת, ימי כיף, ועוד…

אירועים בטבע

חוות עמק איילון – כי אין כמו להפיק אירועים בטבע

הטבע מעניק לנו מתנות רבות, ואנו בחוות עמק איילון, מחוברים לטבע ובעלי ניסיון של מעל 30 שנה בענף התיירות, צברנו ידע בהכרת השטח והתאמתו לחווית הלקוח האיכותית והבטיחותית ביותר, תוך הקניית ערכים של שמירה על הטבע. החווה שלנו ממוקמת בלב עמק איילון, בין טבע ירוק ורגוע בהפרדה מהרעש של העיר הגדולה. אז אם אתם עומדים בפני אירוע גדול, צרו עימנו קשר ואנו נפיק עבורכם את האירוע המיוחד שתמיד חלמתם עליו.

לפרטים והזמנות
מלא/י את הפרטים הבאים:


בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים
רוצים להתייעץ? לחצו כאן ומלאו פרטיכם
לפרטים והזמנות מלא/י את הפרטים הבאים: