במילה 'אירוע' יש משהו גדול, גרנדיוזי והמוני. כשאנו מוזמנים לאירוע אוטומטית נחשוב שאנו בדרך לאולם ענק מלא באנשים שלא מכירים זה את זה, מלבד חתן השמחה. אך כיום, תחום האירועים מתפתח ורבים מחפשים אולם אירועים קטן יותר לאירועים אינטימיים יותר; פגישות משפחתיות, הרמת כוסית מהעבודה, אפילו פגישת מחזור.

אולם אירועים קטן אל לנו לזלזל באלו המתבקשים להפיק אירועים קטנים, שכן ככל שהאירוע קטן יותר כך האינטימיות, הקסם וההקפדה על פרטים הינן קריטיות יותר. אנו בחוות עמק איילון יודעים כמה האירוע הבא שלכם חשוב, ואת הידע והניסיון הרב שלנו בתכנון אירועים קטנים – אנו מעמידים לרשותכם.

אולם אירועים קטן – כי הגודל לא קובע

בין אם מדובר באירוע ענק מימדים, או פגישה אינטימית הדורשת אולם אירועים קטן ישנם סטנדרטים שעל האולם שאנו בוחרים לעמוד בהם:

  • איכות המזון – לא ניתן להתכחש בשום צורה לעובדה שאחד הדברים שהכי זכורים לטובה או לרעה בקרב הישראלים, הוא האוכל. ועובדה ידועה היא שככל שמס' המוזמנים קטן יותר, כך קל יותר לעמוד בעומס ולהכין אוכל איכותי יותר וטעים יותר.
  • שירות – על אותו משקל, כשנותני השירות עומדים בפני מספר קטן יותר של סועדים, באפשרותם להעניק יחס אישי יותר לכולם ועל הצד הטוב ביותר.
  • עיצוב מקורי – יש להתאים את האולם לצרכי החוגגים ולאופי שלהם. אולם קטן יותר יאפשר עיצוב אינטימי וביתי.

חוות עמק איילון – מתכננים לכם אירוע קסום

קיימים לא מעט אולמות בארץ המציעים אפשרות לאירועים קטנים, אך חוות עמק איילון מציעה חוויה ייחודית שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר. אצלנו תוכלו לחגוג ולהנות, תוך שאתם חווים את הטבע במלוא הדרו. אל תתפשרו על האירוע שלכם, צרו עימנו קשר ואנו נדאג לתכנן עבורכם את האירוע הקסום שתמיד רציתם.

לפרטים והזמנות
מלא/י את הפרטים הבאים:


בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים
רוצים להתייעץ? לחצו כאן ומלאו פרטיכם
לפרטים והזמנות מלא/י את הפרטים הבאים: