אולם אירועים במודיעין – חוות עמק איילון יעניק לכם חוויה ייחודית – באוויר הצלול, בתחושה של רוגע ושקט. אז אם גם לכם יש סיבה לחגוג חתונה, יום הולדת, בר\בת מצווה ועוד בואו לחגוג אותו אצלנו. אולם אירועים במודיעין מתאים גם לאירועים עסקיים, להזמנות : 050-2610699.

לא חסרות סיבות לחגוג; חתונות, ימי הולדת, בר\בת מצווה ועוד שורה של שמחות הנחגגות באולמות וגנים. במרכז הארץ מפוזרים עשרות אולמות וגני אירועים, כל אחד מחשיב עצמו למיוחד ביותר. אך מה תעשו במקרה ובפניכם עומדת המשימה לתכנן אירוע, ותבינו לפתע כי אתם מחפשים משהו מיוחד באמת, שונה מכל אירוע רגיל בו השתתפתם עד היום? מה דעתם על אולם אירועים במודיעין שיעניק לכם חוויה ייחודית – באוויר הצלול, בתחושה של רוגע ושקט, אך בעצם לא רחוק מהבית?

חוות עמק איילון, הוקמה ע"י חובבי טבע בעלי ניסיון של מעל ל30 שנה בתיירות, ממוקמת בין ירושלים לתל-אביב, שישמחו לתכנן עבורכם את האירוע המיוחד ביותר.

אולם אירועים במודיעין – לחגוג קרוב לבית

למזלנו, בורכנו במדינה קטנה אך מלאה בכל טוב. מרכז הארץ אמנם עמוס וסואן, אך כל כך קל להתנייד ממקום למקום בלי לנסוע מרחקים ארוכים מידי. הנה מס' יתרונות של אולם אירועים במודיעין על פני מקומות אחרים במרכז;

  • להתנתק קצת מהעיר – מודיעין אמנם נמצאת במרכז הארץ, אבל הפיח והרעש לא מורגשים בה. אירוע במודיעין, בעיקר תחת כיפת השמיים – משמעו אוויר צח ונקי, ושקט ממכר, הרחק מהעיר הגדולה.
  • לא מתרחקים מהבית – לא מדובר בנסיעה ארוכה מידי משום שמודיעין ממוקמת יחסית במרכז הארץ, כך שבעצם אנו עדיין נמצאים קרוב לבית, אבל מרגישים רחוק ממנו.

אולם אירועים במודיעין

אולם אירועים מוביל במודיעין

מודיעין היא עיר מוכרת בארץ, והמיקום שלה מצוין! ממש במרכז הארץ, על הקו שבין תל אביב לירושלים, במרחק נסיעה לא רב מידי. היא בדיוק המקום המתאים לחגוג בו במידה ואתם שואפים לתכנון אירוע ייחודי ושונה מכל מה שאתם והאורחים שלכם הכרתם עד היום. חוות עמק איילון עומדת לרשותכם לכל אירוע – ברמה הגבוהה ביותר.

לפרטים והזמנות
מלא/י את הפרטים הבאים:


בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים
רוצים להתייעץ? לחצו כאן ומלאו פרטיכם
לפרטים והזמנות מלא/י את הפרטים הבאים: